Baschet

Meciurile din campionatul municipal

Speram ca in Cupa Palestra sa ne descurcam mai bine.

In aceeasi zi am fost eliminati de la turneul final de la Juniori 2 impotriva celor de la CS Baller.

A doua zi am pierdut finala impotriva celor de la CS Baller, terminand campionatul de la Juniori 3 pe locul 4.

In data de 28 mai ne-am calificat in finala mica dupa ce am pierdut meciul impotriva celor de la Slam.

Tot in data de 24 mai am avut un meci greu impotriva celor de la Laguna,pe care din pacate l-am pierdut.

In 24 mai am jucat cu cei de la Magic Champions si am castigat la 20 de puncte, astfel calificandu-ne in turneul final.

In data de 17 mai am castigat meciul impotriva Stelei
la o diferenta de 18 puncte. Haaaaai Palestra !

In data de 18 mai am fost infranti de cei de la C.S. Baller la o diferenta de 48 de puncte la categoria Juniori 2. A fost un meci foarte greu, diferenta de varsta spunandu-si cuvantul.

In data de 17 mai am pierdut meciul impotriva celor de la Royal Fun la categoria Juniori 2.

In data de 6 aprilie i-am batut pe cei de la Slam 2 cu scorul de 73 la 32.

30 martie este ziua in care i-am batut pe cei de la Vilis cu scorul de 79 la 13.

In data de 23 martie am castigat convingator meciul cu AS 30 cu scorul de 75-19.

In data de 16 martie am castigat meciul impotriva Stelei la o diferenta de 6 puncte.

Sambata, in data de 8 Martie am castigat amicalul cu Magic Champions la o diferenta de 16 puncte.

In data de 9 martie am disputat meciul cu Slam pe care din pacate l-am pierdut la o diferenta de sase puncte. Am muncit mult, aparandu-ne foarte bine. Sigur cand ne vom mai intalni ne vom lua revansa.

Comentariu nou